Lili pralinky

Reference

Referencí není nikdy dost. Podle nich poznáte, jestli je produkt skutečně kvalitní a stojí za to ho vyzkoušet. A my reference milujeme.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet si naše produkty a budete spokojeni, budeme za každou zpětnou vazbu rádi i za jakékoli Vaše doporučení. Rádi zkoušíme nové věci a nebojíme se experimentovat.

Pokud nám věnujete svůj drahocenný čas, napíšete nám pár vět, které nám následně umožníte zveřejnit na internetu, budeme moc rádi. Vše zcela jistě zohledníme při Vašem dalším nákupu na portále Lilipralinky.cz. Předem děkujeme!

Paní Liliano, po krabici s pralinkami od Vás je veta. Zmizela jak pára nad hrncem. Mohu vyřídit od mojí milované ženy, že jsou úplně prvotřídní. Prostě perfektní. Mnohokrát děkujeme a jistě se ještě potkáme. Děkuji.
Pan Otakar V., Šumice
Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat, za úžasné a velmi "návykové" pralinky. Rozhodně to nebyla naše poslední objednávka. Opravdu to ve mně vyvolalo vzpomínku na pralinkárnu v Bruggách co jsem měla možnost kdysi navštívit. Také moc děkuji za krásnou Valentýnskou pralinku navíc, stále se tu doma přeme o jakou příchuť šlo a že i tuto pralinku musíme příště objednat. I balení pralinek nás velmi potěšilo - dokonce se manžel lekl, že opomněl nějaké výročí 🙂 když krabičku uviděl🤣. Shrnuto podtrženo děkuji a těším se na další.
Paní Dagmar M., Pohořelice
Chtěla bych vás moc pochválit a poděkovat za vaši práci. Pralinky jsem objednala od více výrobců, abych je ochutnala a našla si favorita, u kterého bych si dle potřeby vždy objednala. Protože když už jím sladké, tak toužím po chutích se doplňujících a výjimečných. Prostě aby to za to stálo. Pralinky mi chutnaly od všech, jen jedny mě úplně nenadchly, nebyly špatné, ale takové jako v lepší bonboniéře. A to od pralinek nečekám. Chválím však všechny, mám obdiv k poctivé práci všeobecně. Avšak musím říct, že vaše pralinky jsou mí favorité. Chutě se prolínají a vzájemně výborně doplňují. Navíc jsou kouzelné i vzhledem. I to je důležité. Byla jsem okouzlená a aniž byste věděla, díky vašim pralinkám jsme s mojí kamarádkou u kávy a pralinkové ochutnávky prožily nádhernou chvíli, ve které jsme si moc hezky popovídaly a rozplývaly se nad úžasnou chutí vašich pralinek. Jak říkám, většinou sladké tolik neprožívám, ale tento zážitek mě hladí ještě stále na duši. Proto si přiobjednávám ty, které mě oslovili nejvíc, abych je mohla darovat pro krásnou chvilku těm, kteří si zaslouží trochu hýčkání. A Vánoce jsou k hýčkání jako stvořené. A z vašich pralinek dýchá pohoda, luxus, hýčkání chutí a pohled na krásu. Ještě jednou tedy děkuji za krásnou chvíli a přeji krásné dny. A moc vám přeji, aby ve vašem životě byl také něco nebo někdo, kdo vás hýčká, když vy sama hýčkáte spoustu lidiček výbornými pralinkami.
Paní Alena K., Rokytnice v Orlických horách
Moc děkuji za úžasné pralinky, které se krásně rozplývají na jazyku. Manžel byl nadšený. Jste šikulka.😊
Paní Jana L., Pohořelice
Vynikajúce čoko pralinky. Exkluzívne prichute a aj vzhľadovo sú úplne top! Keď jednu ochutnate neviete prestať ... 🙂 Sme radi že vás tu v Pohorelicich mame, vaše pralinky davam známym aj ako darček z Pohorelic.
Paní Barbora P., Pohořelice
Dobrý den, manžel mi donesl krabičku pralinek a musím Vám hned napsat, protože nejenom, že to máte nádherně baleno a 3 patra jsou úžasné překvapení, ale krásnější pralinky jsem ještě neviděla. Co jsem zatím ochutnala, bylo famózní. Kdyby mi nebylo blbé to jíst takto navečer, ´´sjedu´´ celé patro naráz 😀. Pralinky jsou luxusní jak chutí, tak i cenou a vypadají nádherně. Máte úžasný talent. Moc děkuji, dáreček mi udělal velikou radost! Krásné dny Vám přeji a spoustu spokojených zákazníků.
Paní Alice S., Brno
Dobrý den, musím Vám říct, že vaše čokolády nejen, že krásně vypadají, ale také luxusně chutnají. A to se snažím čokoládě vyhýbat, ale s těmito čokoládami to nešlo. Ochutnat, znamenalo sež.....:-)
Pan Jaroslav D., Záměl
V čokoládě jsem hodně vybíravá a ráda ji ochutnávám ve všech částech světa. Pralinky od Lili mě zcela uchvátily a stala jsem se věrnou faninkou této dobroty. Je to můj oblíbený dárek.
Paní Lenka K., Brno
Na Vánoce jsem od mého muže dostala parádní krabičku plnou Vašich pralinek. Prvně bych Vás chtěla moc moc pochválit, máte to fakt úžasný. Strašně dlouho jsem si na ničem tak moc nepochutnala (na sladkosti jsem velmi náročná :D). Perfektní náplně a úžasně vytemperovaná čokoláda. Celá krabička byla opravdovým zážitkem. ❤️❤️❤️🍫
Paní Melinda M., Hustopeče
Výborné, mooooc doporučuji. Paní je šikulka 😉
Paní Silvie R., Pohořelice
Moc děkuji za úžasné pralinky, které se krásně rozplývají na jazyku. Manžel byl nadšený. Jste šikulka.
Paní Jana L., Pohořelice
Pralinky jsou výborné a nádherné. Paní je šikulka😉. Ráda se budu vracet😍. 👌👌👌A ta chuť je prostě mňamózní.
Paní Jarmila, Pohořelice
Pralinky jsem darovala, ale obdarovaný z nich nic neměl, protože jsme se na ně bohapustě vrhli všichni – jsou výtečné i krásné, čokoládou se rozvoněl celý obývák. Takže super spokojenost.
Paní Jitka Z., Hustopeče
Musím jen a jen chválit, protože jsou po všech stránkách perfektní - krásně vypadají a jsou strašně moc dobré, čokoláda je křehká (křupavá), hladká, nepřeslazená, dobře se rozpouští a výborně chutná (a já to musím vědět, protože čokoládu mám fakt ráda) a náplně jsou vynikající. Dcera byla nadšená i z čokoládové krabičky. Máte můj obdiv, že něco takového dokážete.
Paní Jana B., Pohořelice
Čokoholikem se člověk nenarodí, ale stává postupně. Když jsem ale ochutnala Lili pralinky, lítám v tom naplno a nehodlám se léčit. Ba naopak, příchutí přibývá a je neustále co ochutnávat a zkoumat. Paní Lili kouzlí s různými tvary, chutěmi a vůněmi a třeba takové pralinky s chilli a limetkou nebo slaným karamelem a mandlemi jsou doslova luxusní. Vřele doporučuji! To nejsou pamlsky, to jsou „Pra-Lili-nky“!
Paní Martina R., Brno
Lilipralinky mohu pouze a jen doporučit, protože jsou přímo luxusní, vyrobené s láskou a dle toho také chutnají. Tyto pralinky miluje celá naše rodina a potěší každý mlsný jazýček! Pozitivně hodnotím i vstřícný a profesionální přístup paní majitelky.
Pan Aleš P., Brno
Mockrát za pralinky děkuji! Zásilka dorazila včera, v pořádku a perfektně (můj manžel prohlásil, že inteligentně :-)) zabalená. Měl to být předčasný dárek k svátku, který má až za víc než měsíc, ale do té doby nevydrží ani celofán. Pralinky jsou výborné! Opravdu, zkusila jsem jen jednu, abych nepůsobila lačně, ale chutnala delikátně, a kluci se do košíčku nabourávají čím dál častěji... Manžel je dost mlsný, ale tentokrát upřímně nadšený. Určitě brzy zase nějaké objednám, musím si jenom ujasnit, koho podaruji :-).
Paní Jitka K., Praha-Kolovraty
Právě dorazily 🙂 Neodolal jsem a část z nich už zmizela 🙂 Už se ale musím krotit, protože se na ně těší i žena, tak aby ji taky něco zbylo 🙂 Jsou vynikající, nejsou zbytečně přeslazené, takže více vynikne chuť kakaa a dalších ingrediencí. No a vůbec ten vzhled a balení, jak to všechno ladí,... moc pěkné 🙂 Děkuji za sladkou zásilku.
Pan Ivo Z., Brno-Bystrc
Pralinky od Vás došly v pořádku. Tímto Vám chci velmi poděkovat za tuto zásilku. Celé rodině se rozzářily oči, když došlo k rozdělování. Vaše pralinky jsou dělané s láskou a citem jak na chuť tak na vzhled. Mňam, už se těším na další. 🥰 Určitě Vaše velice dobré a umělecké dílo doporučím dalším známým.
Paní Pavla B., Plzeň
Manželovi k 80-tým narozeninám jsem chtěla dát něco luxusního na zub. Koupila jsem v centru Prahy na Karlově náměstí ve specializovaném obchodě pravé belgické pralinky (tedy aspoň tvrdili, že jde o pravé belgické pralinky). Byly hodně drahé. A protože jsem chtěla ještě nějaké v nějakém krásném balení, hledala jsem na internetu a našla lilipralinky.cz. Tak jsem jich nakoupila spoustu, protože se mi z obrázků líbily, a navíc byly levnější než ty belgické z Prahy. A co víc, měly i krásné čokoládové krabičky. Manžel miluje hořkou čokoládu, tak krabičku z hořké čokolády. Koupila jsem celkem dvě papírové krabičky a jednu velkou čokoládovou krabičku plnou pralinek. Přišly včas, nádherně zabalené s mašlemi. A hlavně - pralinky jsou fakt skvělééééééééé, úžasnéééééé, luxusní. S těmi "belgickými" jsou nesrovnatelné, mnohem mnohem lepší. Krásná tvrdá čokoláda, křupavá, dobré náplně .... No prostě bašta. Manžel si pochutnal, my všichni ostatní taky. Určitě zase koupíme, jen bacha, jsou tak dobré, že byste mohli přibírat na váze 🙂
Paní Michaela F., Louňovice
První krabičku dostal manžel k narozeninám. Druhou nyní dostane můj táta k svátku. Pralinky jsou prostě výborné!
Paní Vendula H., Říčany
Dobrý den, právě dorazily pralinky. Jsou krásně zabalené, úžasně voní... už se nemůžu dočkat odpoledního kafíčka, ke kterému si jich pár dám. Neodolala jsem a s dcerou jednu ochutnala-a už teď můžu říct, že objednám zase-mňam! Když mi zjistili celiakii, nebrala jsem to nijak tragicky, slzu jsem zamáčkla až v obchodě, když jsem zjistila, že moje oblíbené čokolády a pralinky obsahují lepek. Miluju čokoládu a jsem moc ráda, že jsem Vaše pralinky našla 🥰 🤤. Děkuji.
Paní Ivona T., Olomouc
Z té poslední objednávky jsme si udělali degustaci a to bylo něco!!! Fantastické pralinky, nejlepší, co jsme kdy měli. Jsem úplně vedle z těch malinových a citronových, protože jsem nikdy nenarazila na tak skvěle vyvážené chutě! Děti se do pralinek tak zamilovaly, že si o ně napsaly i Ježíškovi:-)
Paní Renata D., Řícmanice
Poslušně hlásím, pralinky doslova spaseny:-) Bylo to úžasné!!!!!! Potvrzuji, co jsem už říkala, lepší pralinky neznám:-)
Paní Andrea M., Brno
Moc děkuji, jsou luxusní, byla o ně rvačka😉😉😉
Paní Lenka K., Přibice
Výborné pralinky😍rozplývají se na jazyku a vyborně sladěné chuťově😍
Slečna Nikola R., Hustopeče
Dobrý den, rád bych vás pochválil – získal jsem vaše pralinky a musím říct, že lepší jsem nejedl😊. Skvělá chuť, jde vidět, že jsou vyrobeny opravdu z poctivých surovin... a máte pěkný web. Jen tak dále!
Pan Ondřej A., Hustopeče
Lepší pralinky jsme nikdy nejedli 😋 Krásná práce, křupavá čokoláda, úžasná chuť 👍 Obdivuji Vaši trpělivost, ať se Vám nadále dobře daří!!! 👏
Paní Jana J., Brno
O takovou luxusní dobrotu se nebudu s nikým dělit. Už jsem myslela, že nic skvělejšího nemohu ochutnat, ale jen do chvíle, než vložím do úst další pralinku. K tak lahodné chuti naprosto skvělých pralinek nemám slov.
Paní Irena V., Letovice
Nikdy mě nenapadlo, že se s čokoládou dá tak krásně vyhrát a vytvořit něco tak „mňamózního“. Jsem velký mlsoun a na paní Lili jsem dostal tip od své přítelkyně. Objednal jsem si a ochutnal postupně skoro všechny nabízené příchutě a už bych se jen tak s nějakou sladkostí nespokojil. Lili pralinky jsou nejen krásné na pohled, ale i luxusním chuťovým zážitkem. Rozhodně hodlám v ochutnávání pokračovat.
Pan Pavel H., Brno
První pralinky jsem si koupila jen ze zvědavosti. Nyní už jsem pravidelným odběratelem. POZOR! - je na ně závislost! Jsou prostě skvělé, dokonalé, nejlepší!
Paní Eva K., Brno
Tak dobré bonbóny jsem ještě nikdy nejedla. Mozartovy koule a Ferrero Rocher jsou proti Vašim pralinkám úplná nula. Postupně ochutnávám!
Paní Zdeňka S., Brno
Nákupní košík