Preloader
Title Image

Reference

Referencí není nikdy dost. Podle nich poznáte, jestli je produkt skutečně kvalitní a stojí za to ho vyzkoušet. A my reference milujeme. Protože podle nich poznáme, zda má naše práce smysl.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet si naše produkty a budete spokojeni, budeme za každou zpětnou vazbu rádi i za jakékoli Vaše doporučení. Rádi zkoušíme nové věci a nebojíme se experimentovat.

Pokud nám věnujete svůj drahocenný čas, napíšete nám pár vět, které nám následně umožníte zveřejnit na internetu, budeme moc rádi. Vše zcela jistě zohledníme při Vašem dalším nákupu na portále Lilipralinky.cz. Předem děkujeme!

Dobrý den, rád bych vás pochválil – získal jsem vaše pralinky a musím říct, že lepší jsem nejedl😊. Skvělá chuť, jde vidět, že jsou vyrobeny opravdu z poctivých surovin... a máte pěkný web. Jen tak dále!

Pan Ondřej A., Hustopeče

Pralinky jsou výborné a nádherné. Paní je šikulka😉. Ráda se budu vracet😍. 👌👌👌A ta chuť je prostě mňamózní.

Paní Jarmila, Pohořelice

Lepší pralinky jsme nikdy nejedli 😋 Krásná práce, křupavá čokoláda, úžasná chuť 👍 Obdivuji Vaši trpělivost, ať se Vám nadále dobře daří!!! 👏

Paní Jana J., Brno

Pralinky jsem darovala, ale obdarovaný z nich nic neměl, protože jsme se na ně bohapustě vrhli všichni – jsou výtečné i krásné, čokoládou se rozvoněl celý obývák. Takže super spokojenost.

Paní Jitka Z., Hustopeče

O takovou luxusní dobrotu se nebudu s nikým dělit. Už jsem myslela, že nic skvělejšího nemohu ochutnat, ale jen do chvíle, než vložím do úst další pralinku. K tak lahodné chuti naprosto skvělých pralinek nemám slov.

Paní Irena V., Letovice

Musím jen a jen chválit, protože jsou po všech stránkách perfektní - krásně vypadají a jsou strašně moc dobré, čokoláda je křehká (křupavá), hladká, nepřeslazená, dobře se rozpouští a výborně chutná (a já to musím vědět, protože čokoládu mám fakt ráda) a náplně jsou vynikající. Dcera byla nadšená i z čokoládové krabičky. Máte můj obdiv, že něco takového dokážete.

Paní Jana B., Pohořelice

Nikdy mě nenapadlo, že se s čokoládou dá tak krásně vyhrát a vytvořit něco tak „mňamózního“. Jsem velký mlsoun a na paní Lili jsem dostal tip od své přítelkyně. Objednal jsem si a ochutnal postupně skoro všechny nabízené příchutě a už bych se jen tak s nějakou sladkostí nespokojil. Lili pralinky jsou nejen krásné na pohled, ale i luxusním chuťovým zážitkem. Rozhodně hodlám v ochutnávání pokračovat.

Pan Pavel H., Brno

Čokoholikem se člověk nenarodí, ale stává postupně. Když jsem ale ochutnala Lili pralinky, lítám v tom naplno a nehodlám se léčit. Ba naopak, příchutí přibývá a je neustále co ochutnávat a zkoumat. Paní Lili kouzlí s různými tvary, chutěmi a vůněmi a třeba takové pralinky s chilli a limetkou nebo slaným karamelem a mandlemi jsou doslova luxusní. Vřele doporučuji! To nejsou pamlsky, to jsou „Pra-Lili-nky“!

Paní Martina R., Brno

První pralinky jsem si koupila jen ze zvědavosti. Nyní už jsem pravidelným odběratelem. POZOR! - je na ně závislost! Jsou prostě skvělé, dokonalé, nejlepší!

Paní Eva K., Brno

Tak dobré bonbóny jsem ještě nikdy nejedla. Mozartovy koule a Ferrero Rocher jsou proti Vašim pralinkám úplná nula. Postupně ochutnávám!

Paní Zdeňka S., Brno

Lilipralinky mohu pouze a jen doporučit, protože jsou přímo luxusní, vyrobené s láskou a dle toho také chutnají. Tyto pralinky miluje celá naše rodina a potěší každý mlsný jazýček! Pozitivně hodnotím i vstřícný a profesionální přístup paní majitelky.

Pan Aleš P., Brno